Gülüm Sohbet.NET Mobil Sohbet Odaları

Reklamlar

Gulum Sohbet.NET  ; Yıllardır adından daima söz ettirmiş bir sohbet portalıdır. Bilgili admin ve oper yönetimiyle kendisinin kalitesini uzun yıllardır hafızadan düşürmeyerek söz ettirecek bir sunucu halini almiştir. Kaliteden ödün vermeyen , kullanicilarinin her daim keyfini rahatını düşünen ve bad-nick ( kötü nick ) lere kesinlikle ödün vermeyen seviyeli bir sohbet ağıdır. Bu yüzdenden kullanicilarin çoğu gulumsohbet.net’i tercih etmiş ve etmeyede devam ediyorlar. Teknolojinin gelişmesiyle kendi bünyesinde argo projeleri geliştirmekte olan Gülüm Sohbet ortamının önderliğini yapan tek ve yegane bir sunucudur.


Gulum Mobil Chat ortamlarının vazgeçilmezi yapan unsurlardan biriside hiçbir zaman ödün vermediği kalitesidir. Kanal yönetimler olsun sunucu yönetimleri olsun hiçbir zaman kendi değerlerinden şaşmayan ircforum gibi chat siteleri bilgi paylaşim forumlarinda kullanicisi olsun olmasin herkezin hakkını koruduğu bir kaliteli bir ortamdir. Chat denildiğinde akla gelen bir ortamında kalite ile özdeşlemesi gayet normaldir.

 

Gulum Mobil Sohbet Odaları Türkiyenin ve dünyanın en önde gelen Rahat Sohbet Chat Odaları ortamıdır. 2015 yılında faaliyete geçen Gulum Sohbet.NET sohbet odaları gün geçtikte kendisine yenilik katan ve o yenilikleri uygulamaya sokan bir sunucu haline gelmiştir. Diğer sohbet odaları gibi badnick ( Kötü nickler ) ‘ e kesinlikle taviz vermeden uzaklaştirmaya karar vermiştir. Sohbet odalarının başinda gelen GulumSohbet.NET Türkiyenin bir numara olmasindan gurur duyar.