Kameralı Sohbet Chat Odası

Sohbet Sitesi ile tüm görüntülü sohbet sistemlerini geride bırakarak kullanıcılara tam anlamıyla sistemden yararlanmalarını ücretsiz kıldık… Sınırsız olarak seviyeyi ön planda tutmak şartıyla görüntülü chat sohbet odası sistemi içerisinde sohbet edebilir , aynı zamanda müzik dinleyebilir, istek parçalarınızı kanal içerisindeki Dj arkadaşlara iletebilir ve parçalarınızı başkalarına armağan ederek tanıdığınız veya hoşlandığınız kişileri birazda olsa sevindirebilirsiniz.

 

 

Ayrıca kendi özel odanızı oluşturup kendi odanızınn deejay’i olabilirsiniz ! Premium üyelik satın alarak oda içerisindeki op ve moderatör kontrolünü ele alıp dilediğiniz kişilere yetki verme şansınızda var ! Bununla birlikte istemediğiniz kişileri oda dışarısına çıkartıp odanın kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. Ve dilerseniz yayın sorumlusu olarak mikrofon alan kişilere hakim olup rahatsızlık veren kişileri uzaklaştırabilir, mikrofonunu blocklayabilirsiniz.

 

 

Özel ve genelden sınırsız yazı yazabilir, Genel oda içerisinde sınırsız kamera açabilir , özelden arkadaşlarınızla kamera ve ses konferansı kurabilir sohbetlerinizi özel olarak site içerisinden halledebilirsiniz. Genel olarak msn programı iptal olduktan sonra sitemiz dahada popüler olmaya başladı.. Kameralı chat sohbeti sürekli benimseyen insanlar msn programının yokluğunda görüntülü sohbet için bizim sitemizi tercih etmektedir.

 

 

İstemediğiniz kişileri yada sizi rahatsız eden kullanıcıları “report” tuşuna basarak adminlere bildirim yollayabilirsiniz.. Yada kanal içerisinde operatör varsa operatörlere bildirerek gerekli işlemleri uygulatabilir sohbetin düzeyli bir şekilde ilerlemesi için bizlere yardımcı olabilirsiniz.

 

 

Sizi rahatsız eden kişileri şikayet etmek istemezseniz.. Özelde engelle tuşuna basarak yazmalarını engelleme ihtimaliniz var. Ayrıca özelinize çok fazla kişi yazıyorsa.. ” Genellikle bu sorunu bayanlar çekiyor”   Kredi al kısmına tıklayarak oradan ayarlara giriyoruz. Daha sonra ayarlar sekmesinden “Özelime kimler yazabilsin” kısmından gerekli ayarları yaptıktan sonra kaydet tuşuna basmanız halinde.. özelinize yazmalarını engelleyebilirsiniz.

 

 

Peki özelime sadece arkadaşlarınızın yazmasını isterseniz. Arkadaşlar butonunu işaretleyip konuşacağınız kişiyi özelinize eklemeniz ve aynı zamanda onunda sizi eklemesi gerekmektedir. Bizimde önerdiğimiz sistem tam anlamıyla budur. Bu şekilde hem sapıklardan ve gereksiz insanlardan arındırılmış bir şekilde sadece kendi seçtiğiniz insanlarla sohbet edebilmenin keyfini çıkartabilirsiniz !

 

 

Seviyeli ve düzeyli bir site olan kameralı chat sohbet odası sitemiz.  Diğer cinsel içerikli siteler gibi spam yapmaktan daha çok veya cinsel içerikli kelimeleri sayfalarına ekleyen siteler gibi değildir. Temennimiz az olsun ve öz olsun.. Temiz kullanıcılarla, temiz bir site kurmayı hedefledik ve bu yoldan sapmamayı düşünüyoruz..

 

Umarım sizinde görüşleriniz bizimkiyle aynıdır.. Gülüm Sohbet.NET  iyi eğlenceler diliyoruz..


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: , , ,