Kameralı Bedava Çet Sohbet

Türkiye, Azerbaycan, Bulgaristan bölgelerinde oldukça yaygın olan kameralı sohbet sitemiz diğer ülkelere ait sub domainler oluşturarak , her ülkeye kendi diliyle hizmet vermeye başlayacak !

 

2013 yılında geçmiş olduğumuz chat sistemi… Yaklaşık 2 ay kadar kapalı kalmamıza sebep oldu.. Fakat geçen bu zaman zarfında boş kalmadık ve sub domainler ayrıca dillerle alakalı çalışma yaptık…

 

Eski sistemde vip üyeler oda açabilme , mikrofon alabilme özelliğine sahipti.. Ayrıca ek olarak nicklerinin yanındaki logoları diğer kullanıcılara göre farklıydı..

 

Peki yeni sistemde bu uygulama nasıl ?

 

Yeni sistemde tüm kullanıcılarımız kredi’yi ücretsiz bir şekilde kazanabilecek.. Ayrıca  kazandıkları krediyle hem vip üyelik hemde diledikleri kişilere hediye gönderebilecek…

 

Ayrıca eski sistemde özeller normal kullanıcılara kapalıydı.. Yeni sistemde tüm kullanıcılara özeller açık olacak.. Özelini kapatmak isteyen kullanıcılar “Ayarlar” sekmesinden kullanıcı ayarlarına gelerek özele yazılmasının önüne geçebilirler.  Chat içerisindeki ses efekt’lerinden hoşlanmıyorsanız ve size rahatsızlık veriyorsa yine ayarlar sekmesinden ses efektlerinide ayarlayabilirsiniz..

 

 

Ek olarak bu sistem içerisinde özel oda açma gibi bir lüksümüz malesefki yok. Zaten bir kaç kişinin kamerasına tıklayarak konferans yapabiliyorsunuz. O yüzden ek oda açmanın manası yok gibi görünüyor malesef.

 

 

Facebook invite kısmını kullanarak sosyal medya sitelerindeki arkadaşlarınızla site içerisinden görüşebilir, ayrıca onlarıda sitemize davet edebilirsiniz. İnvite uygulamasını aktif hale getirdiğinizde sağdaki nick listesinin yanında facebook listesi oluşmaktadır. Bu listeden facebook üzerindeki online arkadaşlarınızı görebilir, aynı zamanda arkadaşlarınızla sitedeki konumunuzu kaybetmeden sohbet edebilirsiniz.

 

 

Eski sitenin tek güzel yanı ses kalitesiydi. Bu sistemde malesefki eski kaliteyi yakalayamıyoruz. Bu sistemin java tabanlı olması biraz sıkıntı veriyor bize.. Ama tarz değiştiği için görüntülü konferans amaçlı kullanılacağı için müziğe pek ihtiyac duyulmayacağını sanıyoruz. Ayrıca ihtiyaç duyulması halinde ek olarak bir radyo sitesi kurup kullandığınız chat applet’inin altına radyo kutucukları koyarak bu sorunu gidermeye çalışacağız.. Size sadece radyoyu aktif etmek düşecek.. Bunu aktif etmeniz halinde radyomuzu canlı olarak dinleyebileceksiniz.

 

 

Google üzerinde kameralı sohbet aramalarında en seviyeli ve düzeyli Sohbet Sitelerinden 1 tanesi olan kameralı sohbet ailesi olarak herkese iyi sohbetler diliyoruz.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: , , ,