İlişkilerde Sohbet Etmek

Aslında kimi zaman insanların farklı durumları ve olanak içinde oldukları gözlemlensede bir çok insan için durum çok daha farklıdır Başlıkta da anlaşılıcagı üzere insanların bir birinden bagımsız olarak Sohbet edebilmeleri amacı ile kurulmuş belli başlı düzenler vardır.
Kimi zaman bizler bunun önüne geçmeye çalışsak da aslında kafa yapımız bir çok insanlar uyuşmuyor. Haliyle farklı ruh yapıları ve farklı yetişme tarzları bunların başlıca nedenlerindendir. Bu sebepten ötürü ilişkilerimiz de Sohbet Etme çabası içerisin de oldugumuz her dönem aslında bizlerin kusurlarının yeniden var oldugu dönemler arasında yer almaktadır.

 

Biliyoruz ki karşı taraf ile Sohbet Etmek isterken bir incelik söz konusu peki iş içinde bu durum degişirmi, Pekde farklılık gösteren durumlar degildir aslında bir çogumuz kimi zaman sohbet ederken sinirli olur kimi zaman ise agrasif bizler kendi durumlarımıza göre degil karşımızdaki insanın ruh haline göre sohbet ederek durumu geçiştirmeliyiz. ilişkilerimiz içerisin de karşı tarafa her zaman öncelik tanıyarak onun gözünde kendimizi bir adım daha yüksege çıkarabiliriz. bunu da unutmayalım lütfen.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: